Shine! Overzicht

Shine! is het Business Solutions Magazine dat elke tandartspraktijk doet groeien. Shine! is een uitgave van Henry Schein Dental Belux.

Let your dental practice shine on.
Powered by Henry Schein.

TEAM SCHEIN
STAAT VOOR U KLAAR.

Telefonisch, per e-mail of met een persoonlijk bezoek, Team Schein staat voor u klaar. Vanuit onze jarenlange ervaring staan wij u graag bij met advies en ondersteuning

Onze toonzalen mikken op een totaalbeleving voor u als tandarts. Laat u inspireren door onze dentale units, de conceptuele vormgeving van Archimed en ander groot en klein materiaal.

LAAT U INSPIREREN
& ADVISEREN IN
ONZE TOONZALEN

VILVOORDE

Luchthavenlaan 20
1800 Vilvoorde

WAREGEM

Mannebeekstraat 33
8790 Waregem
(tweede verdieping)

BERINGEN

Kasteletsingel Zuid 4
3580 Beringen

Maakt u graag ‘live’ kennis met ons onuitputtelijke assortiment aan materialen en diensten?
Onze specialisten ontvangen u graag in één van onze toonzalen. Een afspraak maken?
Contacteer de vertegenwoordiger van uw regio of mail naar verkoop@henryschein.be

ONZE VERKOOPTEAMS

Wouter Balcaen
wouter.balcaen@henryschein.be

Sabine Van Welden
sabine.vanwelden@henryschein.be

Géraldine Caluwé
geraldine.caluwe@henryschein.be

Equipment intern

Eddy Droogmans
Sales Manager Equipment
0475 43 23 18
eddy.droogmans@henryschein.be

Timothé Louvaert
Regio West-Vlaanderen en deel Oost-Vlaanderen
0491 62 92 01
timothé.louvaert@henryschein.be

Nicolas Raeymaekers
Regio Limburg en Vlaams-Brabant
0478 75 03 95
nicolas.raeymaekers@henryschein.be

Christian De Muynck
Regio Brussel
0475 89 15 83
christian.demuynck@henryschein.be

Jan Verfaille
Regio Antwerpen en deel Oost-Vlaanderen
(A-dec, Anthos, XO, Soredex)
0478 33 50 45
jan.verfaille@henryschein.be

Equipment extern

Maakt u graag ‘live’ kennis met ons onuitputtelijke assortiment aan materialen en diensten?
Onze specialisten ontvangen u graag in één van onze toonzalen. Een afspraak maken?
Contacteer de vertegenwoordiger van uw regio of mail naar verkoop@henryschein.be

ONZE VERKOOPTEAMS

Dimitri Nicodeme
dimitri.nicodeme@henryschein.be

Isabelle Dialinas
isabelle.dialinas@henryschein.be

Lindsay De Wilde
lindsey.dewilde@henryschein.be

Consumables intern
Customer support

Kathleen De Block
kathleen.deblock@henryschein.be

Willem Leeftink
Sales Manager Consumables
00 31 6 53 82 84 14
willem.leeftink@henryschein.nl

Jeff Verrees
Product Manager Consumables
Accountmanager Special Markets’
0475 53 41 14
jeff.verrees@henryschein.be

Cindy De Boeck
Regio Oost- en West-Vlaanderen
0499 98 24 73
cindy.deboeck@henryschein.be

Caroll Van Overbroeck
Regio Brussel en deel Vlaams-Brabant
0474 94 67 57
caroll.vanoverbroek@henryschein.be

Michelle Roothooft
Regio Antwerpen
0474 94 66 99
michele.roothooft@henryschein.be

Consumables extern

Brigitte Gielen
Regio Limburg
0474 94 66 99
brigitte.gielen@henryschein.be

Maakt u graag ‘live’ kennis met ons onuitputtelijke assortiment aan materialen en diensten?
Onze specialisten ontvangen u graag in één van onze toonzalen. Een afspraak maken?
Contacteer de vertegenwoordiger van uw regio of mail naar verkoop@henryschein.be

ONZE VERKOOPTEAMS

Lindsey Michiels
Consulente Business Solutions
0499 48 92 60
lindsey.michiels@henryschein.be
www.hsbusinesssolutions.be

Business Solutions